Keď nestačia "lajtky"

Autor: Mária Šandalová | 14.2.2011 o 13:44 | (upravené 14.2.2011 o 20:09) Karma článku: 5,66 | Prečítané:  809x

Rozhodol sa uniknúť z reality... Naozaj radikálne vážne rozhodnutie, ako by to mohol urobiť? Keď nie je schopný ani len rozmýšlať ako ostatní ľudia, ktorí si hovoria, normálni ľudia. Má byť ako oni, rozmýšľať ako oni, keď je to práve to, čo mu vadí? Ich zmýšľanie ...

Uniknúť z reality. Áno to je presne ono, po čom mnu jeho prasknúte srdce piští. Čudo, že to ešte dokáže po tom všetko, čo mu tá mrcha urobila. Najprv si ho pekne omotala okolo prsta, zahrala sa na tú ideálnu, pravú a správnu. Ďalší krok v jej pekelnom pláne, bol ten, že z neho vytiahla aj posledné peniaze, chudinka. Nemala ani len na chlieb...vraj! Jej plán pokračoval, vytrhla mu srdce z hrude a rozšliapala ho svojimi krásnymi novými čižmami (ešte aj tie jej kúpil on). Ale to je jedno, nechce na to myslieť.

Hodí na seba starú koženku, veď je už aj tak všetko jedno. Zapáli si cigaretu, už nie modré "lajtky" ale červené, nech aspoň toto cíti poriadne.

Kráča ulicou, ktorá je odrazu taká prázdna ako nikdy. Nevadí, Tak je to najlepšie. Pub u Margarétky...Ešte aj toto mu ju musí pripomínať? "Debilný názov." pomyslí si. To je to správne miesto, kde môže spokojne utápať svoj žiaľ.

"Dvojitú vodku, vás poprosím!"- fráza ako z filmu. Škoda, že toto nieje len nejaký film, ktorý aj tak raz skončí.

Nasleduje otázka z druhej strany: "Gazdovú, či Nikolausku?" . Veď to je totálne jedno akú, najlepšie tú najlacnejšiu a najhnusnejšiu, chutiť mu nebude aj tak a peniaze nemá. Chce len uhasiť svoj žiaľ a steliť sa ako prasa, veď vo filmoch sa to tiež tak robí.

"Ďalšiu rundu!" ozýva sa každú chvíľu. Prečo to urobila.... ? Prečo som sa musel kvôli takej špine tak zadĺžiť...? Keby aspoň neotehotnela... Nevedela, čo robí?

"Ďalšiu rundu! A môžem vám ešte niečo povedať sympatická slečna?"

"Áno?" ozve sa z druhej strany.

" Ste krásna... Ale škoda, že taká istá kurva ako tá pred vami..."

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?