Ženský chaos

Autor: Mária Šandalová | 19.7.2011 o 18:34 | (upravené 19.7.2011 o 19:04) Karma článku: 6,83 | Prečítané:  1735x

Ženy majú vo svojej kabelke večne chaos. Muži to zas nevedia nikdy pochopiť a neustále krútia hlavou so slovami: " to ste vy ženy!". No máloktorí si to dokáže v hlave pospájať a pochopiť, prečo je to práve tak. Ja som sa dnes rozhodla to tajomstvo odhaliť.

 

Každý človek, ktovie prečo, má v podvedomí to, že ženy vedia robiť viac vecí naraz. Myslia si to aj ženy. Ide len o to, že si dokážu správne rozdeliť čas (nie všetky). Vedia si podeliť aktivity tak, že počas nejakej činnosti, robia inú jednoduchšiu zároveň. Samozrejme, nie všetko funguje takto a práve toto je kľúčom k pochopeniu tej našej kabelky.

Kabelka je plná „zbytočností“ práve preto, že žena sa počas jednej činnosti nestíha namaľovať, použiť parfém,... Odloží si to na neskôr, keď bude mať čas, napríklad si odskočí na toalety a tam potom trávi 15 minút.Keď sa žena vráti, tak chlap zas nevie pochopiť, čo tam žena tak dlho robila.

Zvyšné, pre chlapov, zbytočnosti, sú pre ženy veľmi dôležité, pretože myslia do budúcnosti so slovamičo ak?“. Čo ak sa pokazí počasie. Čo ak nebudem spať doma. Čo ak budem meškať do práce. Čo ak pôjdem ešte tam a tam. Čo ak sa stretnem s tým a s tou. Žena neustále myslí na to, čo všetko sa môže stať.

Nechcem povedať, že chlapi nemyslia do budúcnosti, ale oni to berú trochu na ľahšiu mieru. Ak sa zmení počasie, tak to nejak vydržím. Ak nebudem spať doma, tak budem spať v trenírkach. Ak zmeškám do práce, tak si vymyslím výhovorku. Ak pôjdem ešte tam a tam, tak si umyjem tvár na wc a môžem ísť. Ak sa stretnem s tým a s tou, tak budem vyzerať jednoducho tak, ako vyzerám teraz, čo už.

Chlapovi stačí peňaženka, kľúče a mobil. Keby mala žena niekam ísť len s týmito dvoma vecami, cítila by sa veľmi neprirodzene a stále by jej niečo chýbalo. Cítila by sa nepripravená. To je teda paradox! Veď ona často aj je nepripravená!

Záver je taký, že chlapi si myslia, že ženy naozaj stíhajú viac vecí naraz. No nie vždy to tak je.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?